Kategorie:

Otwarcie sklepu internetowego-rehabilitacyjnego z modelami anatomicznymi także nowy model głowy.

Wiem, że w sieci istnieje coraz więcej biznesów internetowych jednak interesuje mnie dość specyficzna dziedzina jak model kota czy demonstracyjny model psa. Wiem, ze może brzmi to dziwnie, przecież jest wystarczająco wysoka nisza na bieżącym rynku. Wiem, że takie rodzaj np. model serca polecany jest poprzez uczniów medycyny czy w szkołach. Jakby to wszystko przeliczyć istnieje toż całkiem znacząca grupa klientów. Tak się zastanawiam czy i jaką spółkę do tego zatrudnić. Poszukałem w sieci i jest ich bardzo wiele, ale skupiłem się na ich spełnieniu sklepów internetowych również wymagam stwierdzić że jedna bardzo mi się upodobała. Na samym początku przygotowali projekt sklepu, który był doskonałe fotografie jak np.

Nie był toż design w jakim się coś ruszało, ale kompozycja i cel był niewątpliwie super. Zmieniłem niewiele kolorystykę, ażeby nie była aż tak połączona z sferą medyczną z zielonej na fiolet i wydaje mi się, że wygląda pięknie. Rzuca się szybciej w oko. symulator konia, czy model płuc niemal nie ma konkurencji, ale niestety mój sklep na czołowej stronie nie pojawiała się w Googlach co było dość poważnym kłopotem. Zwróciłem się do firmy, aby frazy takie jak:

  • model stawu
  • model szczęki człowieka
  • model głowy
  • stoły rehabilitacyjne

pojawiały się na czołowej stronie w wyszukiwarce Google. Pokazało się, że nie jest toż proste i potrzebuje nie dość, ze maksymalnych wydatków finansowych to też oraz pracy ze strony firmy.

Zaoferowano mi dwa rozwiązania. Albo płacę za klikniecie w model stawu także wtedy pojawiam się od razu na czołowej stronie jak reklama Google lub mogą mój sklep internetowy reklamować na frazy np. model głowy. Tak formalnie nie wiedziałem na co się zdecydować co było dla mnie dość trudne. Po przeliczeniu kosztów bardziej opłaca się pozycjonowanie. W sklepie internetowym nie mamy 2 fraz jest ich kilkaset i płacenie za klikniecie to jakieś 20 tys złotych miesięcznie co jest słabo opłacalne. Dlatego zdecydował wybrać pozycjonowanie sklepu internetowego. Firma uprzedziła mnie, że będzie toż trwało a wyniki na wybrane frazy ja np.:

  • model mięśni nogi
  • model nerki

były dostępne teraz po jakiś 1,5 miesiąca. Nie są to chyba frazy aż tak trudne, jednak konkurencja istnieje i bez reklamy pewnie wcale nie pojawiałby się na czołowej stronie w Googlach. Tak sobie pomyślałam, że warto jest też ulokować w artykuły reklamowe i super firmowe opakowania z moim logo, w jakich będę dostarczał towar. Jakby nie mówiąc jest to reklama marki i super jak na kolejne zakupy dostajemy jakiś upust. Organizuje to ewentualnego kupującego do wrócenia i uzyskania zakupów. Które wyniki sprzedażowe gdyż więc prawdopodobnie najlepsza pracę. Napiszę naprawdę mój interes działa natomiast cały okres się rozwija jest toż coraz lepiej. Widzę, że najszybszy ruch jest na frazy szczególnie atrakcyjne także to również przeważnie jest brane. Nie chodzi tutaj o pozycję sklepu w Googlach po prostu produkty potrzebne wszystkim są nabywane zacznie częściej. Jestem zadowolony z realizacji, wyselekcjonowania korporacji i sukcesów sprzedażowych. Jednak zwykle może być korzystniej. Teraz rozważam wejście na Fb natomiast jest zatem zupełnie niszowy artykuł i nie wiem jakie będą zyski z tego gatunku kampanii. Sprawdzę i| na przedstawię. Myślałem też o ograniczeniu dodatkowych akcesorii jak model płuc do sklepu. Są one jak model płuc czy model nerki aktualnie bardzo przydatne jak rękawiczki jednorazowe itp. Zawsze w sieci jest| ich wyjątkowo dużo i nie wiem czy uda mi się je odsprzedać z zyskiem. Maseczki, które zalały Biedronki oraz są dość tanie. Co sądzicie czy warto? Obawiam się, ze marża jest nie za duża, a także amatorów będzie raczej mało aby potrafić to sensownie sprzedać. Mam nadzieje, że wykorzystał problem i przypadł on wam do smaku. Handel internetowy nie jest łatwy w postępowaniu jeszcze z artykułami niszowymi, ale ćwiczę i oglądam że popyt robi się dość spory. Może warto też pomyśleć o zaangażowaniu pracownika i rozbudowanie asortymentu. No to zauważymy w przyszłości i na jakich pozycjach będzie fraza model mięśni nogi.