Kategorie:

Nowoczesny gatunek filmowy w teraźniejszym świecie.

Avatar
Opublikowane przez kasia

Jestem ciekawa jaki był wasz najukochańsza horror. Bo ja mam niemało i na pewno, któryś widzieliście w telewizji. Na samym początku chciałam wymienić ich to dla mnie dość istotne. Lecz po stwierdzeniu w internecie okazało się, że jest ich dużo więcej niż planowałam dlatego wypunktuję niezwykle renomowane gatunki.:

  • komedia
  • dramat
  • sensacyjny
  • familijny
  • edukacyjny
  • historyczny
  • romantyczny

To takie światowe kategorie i przewiduję, że na początek wystarczy. Nikt z nas nie wie często jak to rodzaj czy horror czy edukacyjny i taka jest opinia. Powracając do naszego pytania jaki serial najfajniej wam przypadło do gustu. Jeżeli chodzi naszej produkcji to na 100% warto jest tu wyselekcjonować Alternatywy 4 oraz Kogiel Mogiel. Są to dwa popularne i na pewno przez z wielu Was widziane nie jeden a parę razy filmy. Ostatnio dokręcili kolejną już nową część Kogla Moga i napiszę Wam, ze planowałam już wyjść z kina. Oglądałam wiele kiepskich komedii, które były dorabiane po latach, ale ten to przeszedł sam siebie tragedia i to niewiele stwierdzone. Nic nie mia identycznego z hitem jaki pamiętam.. Mam odwagę, aby nikt nie natrafił na zamiar i nie dokręcił nowych etapów Alternatywy 4 bo to może być wówczas porażka. No ale cóż kino i reżyserzy nie posiadają już projektów na hity i mogą wspomagać się starymi komediami, które kiedyś były popularne, jednak czy warto. Według mnie nie. Ponadczasowe ekranizacje do których chcę wspominać toż przede wszystkim Transformers i to pewnie do wszystkich działów wolno go zobaczyć samemu lecz oraz z maluchem, bo naprawdę warto. Wiele zabawy, ale i odrobina przygód i humoru co aktualnie nie zawsze się zdarza. A co z bajek. Ja osobiście zakochałam się w dwóch i to Disneya Główny to Roszpunka ten koń, który goni naszego głównego bohatera po prostu jest perfekcyjny. Wątek miłości i lampionów również, ale rumak bije wszystkich na głowę. Szuka jak pies co jest faktycznie śmieszne. oglądała też inne komedie jednak ta szczególnie mi się podoba. Kolejna i to może najkorzystniej popularna kreskówka to na pewno Kraina Lodu jednak tylko pierwsza części. Pewnie tak jak mi najfajniej podobał się Olaf, który był po prostu ekstra. Myślę, że jeżeli nie Olaf na pewno ta historia by taka ekstra nie była. Oraz to chyba jeden z najwspanialszych cytatów

„Olaf: „Miłość to jak bardziej się martwisz o kogoś niż o siebie.”

„Dla wybranych warto się czasem roztopić”

Komedia, a właściwie bajka piękna z wyjątkowym przesłaniem. Ja dużo uwielbiała ją oglądać z moim niemowlęciem i te piosenki po prostu najprawdziwszy hit jaki niedawno był. Nie umiem tego napisać o następnej części. Za długo na nią oczekiwali i pewnie to już nie to. Nie za bardzo mi się podobała. Pewni wy macie również swoje ukochane jak Smerfy czy Gumisie. Pamiętacie Grgamela, który planował zamknąć te niebieskie małe stworki. Ta historia chyba nam wszystkim zapadła w serach i także Klakier, który ciągle je próbuje złapać. Było szczególnie dużo śmiechu. Obecnie te bajki niestety nie mają większego wniosku i już nie są tak cudowne jak kiedyś. Może być to spowodowane tym, ze nasze dzieci posiadają Netflixa na którym jest po prostu ich tysiące.

Mu mieliśmy jedną o 19 i tyle. Co natomiast z zagranicznych mi specjalnie z takich typowych romansów podobał się Dirty Dancing piękna historia przygód i tańca. Bogata osoba z niezwykłego domu znajduje chłopaka, który jasne ma coś w sobie,i zakochuje się. Ojciec jest niezgodny temu kontaktowi. Jednak kiedy ostatniego dnia z nim tańczy wszystko się zmienia. Piękny romantyczny serial, lecz wiem ze nie każdemu będzie się on podobał. Nie wszyscy lubią słodkie historie miłosne. Mi natomiast oczywiście. A co ze strasznych filmów o matko dla mnie najstraszniejsza jest Laleczka Chucky nie wiem dlaczego ale ta lalka jest po prostu dla mnie okropna. Mam już swoje lata, jednak kiedy widzę drugą edycję zawsze widzę i wciąż się boję. Może mam taki obraz z dzieciństwa. Sama nie wiem. Lalka która chodzi i załatwia, a ten jej śmiech coś okropnego choć dla mnie. Ostatnią część oglądałam na Netflixie ale nie do końca gdyż była dla mnie nieciekawa i zapewne już dojrzałam, ze horrory tego gatunku są po prostu nudne także nie są zabawne.

Jaki serial?

Kiedyś było prosto gdyż nie był ich zbytnio dużo. Jeden film dziennie i tył. Był mój ukochany Beverly Hills, 90210 – każdy chyba z nas oczywiście panie kochały się w Dylanie lub Brandonie och jak każdy z nas wzdychał. Bilbordy, które wieszało się na ścianach. Jak leciał serial nikogo nie było na dworze tylko chłopcy zostawali. Pytając nawet mojego faceta to on za bardzo nie szanowałem tego tasiemca, moje zaskoczenie było straszne. Drugim takim znanym serialem była Dynastia o życiu w luksusach także pięknych paniach. Wszyscy go widzieliśmy bo naprawdę wspaniale było zauważyć jak ludzie w Stanach Zjednoczonych mieszkają. Teraz na Netfixie jest kontynuacja Dynastii były chyba 2 sezony tego serialu jednak to już chyba nie to. Może dlatego, że już na nas nie robią tak szału wilie i doskonałe budynki jak dawniej Teraz moim specjalnym serialem ale jest ich dużo toż np. Czarna lista, Contra z HBO2 – serial sensacyjny o najemnikach bardzo popularny. Coraz częściej możemy trafić na oryginalne bajki i każdy na w 100% odnajdzie coś dla siebie, jednak jest ich tak dużo,że bardzo trudno opisać, który nam się najlepiej spodobał gdyż każdy posiadał co fajnego w sobie. Dlatego apeluję do przeglądania i mówienia co Wam najlepiej się podoba w bajkach i który preferujecie. Może trafimy na wspólny , który przypadł nam do gustu byłoby niewątpliwie ekstra. Możliwości tymczasem są ogromne nie jak kiedyś, że potrzeba było wyczekiwać na bajkę czy popularny film. Możemy zastopować niezależnym momencie, odtwarzać na komputerach w dowolnym miejscu. Technologia po prostu jest znakomita.